facebook_pixel

Гарантія повернення

Ми гарантуємо повернення грошей за придбаний на сайті freeintalk.in.ua інформаційний продукт / послугу за запитом клієнта.

Тривалість гарантії:

  • Живі події - не пізніше 24 години з моменту завершення події
  • Курси (які тривають більше ніж 21 день) - 7 днів з моменту проведення вступного заняття, але не пізніше ніж наступний день після 1-го навчального заняття курсу. Якщо клієнт вирішив продовжити навчання і перейшов на 2-ге заняття курсу - кошти не повертаються.
  • Інші події/курси в онлайні - 3 дні з моменту початку події/курсу
  • Демо-доступ - не поширюється на демо-доступ


Умови повернення

Щоб повернути кошти - напишіть ПІП, назву оплаченого товару / послуги і причину повернення на info@freeintalk.in.ua, або зверніться за номерами телефону, зазначеними на нашому сайті.

Менеджер он-лайн школи повідомить Вам про подальші необхідні дії.

Повернення робиться тільки після заповнення он-лайн форми "Заява на поверення". Менеджер відправить Вам посилання на он-лайн форму.

Якщо після відправки он-лайн форми  "Заява на поверення" пройшло 3 (три) повних дні, і від Вас не отримано відповіді, то Ви розумієте і ми вважаємо, що Ви відмовилися від свого права на повернення.

У випадку, якщо клієнт призупиняє навчання та/чи переносить його на інший потік, право на повернення коштів не діє у іншому періоді і тим самим він підтверджує свій намір продовжити навчання.

Заяву повинен заповнити клієнт, який здійснив покупку на сайті. При заповенні заявки 3-ми особами, вона буде вважатися недійсною.

Час розгляду заявки - 24 години з моменту відправлення у робочі дні

Повернення проводиться на банківську карту українського банку. Тривалість переказу - від 1 до 10-х робочих днів. В особливих випадках тривалість може бути збільшена, але не пізніше ніж 30 днів від моменту одобрення.

FreeInTalk.IN.UA